Świetlica szkolna

Zajęcia w szkolnej świetlicy są dla dzieci czasem magicznym. Przestrzeń, którą w tym miejscy współtworzą uczniowie pozwala im się nie tylko rozwijać, ale i lepiej poznawać siebie i swoją grupę społeczną.
W tym czasie nie tylko odbywają się zajęcia dodatkowe, ale też dzieci grają w różnorodne gry, bawią się i śmieją, a gdy trzeba – rozwiązują problemy.

yoZajęcia na świetlicy

• prace plastyczne i konstrukcyjne
  • eksperymenty badawcze
  • muzyka i relaks
  • zabawy i gry sportowe w ogrodzie

Dodatkowo, po uzgodnieniu z rodzicami, można zapisać dziecko na zajęcia z karate, gry na instrumencie, ceramiki.