Nasza misja

„Naszym celem jest nie tylko sprawić, by dziecko zrozumiało. Nie jest nim  też zmuszanie go do zapamiętywania. Celem jest by tak dotknąć jego wyobraźni, aby móc do głębi zarazić je entuzjazmem”
Maria Montessori

Misją naszej szkoły jest stworzenie warunków dla wszechstronnego rozwoju dzieci poprzez wspieranie i rozwój ich wewnętrznego potencjału, samodzielnie zdobywanie doświadczeń,
a także wzrastanie w atmosferze wolności, szacunku i miłości - w duchu filozofii Marii Montessori.

Zdecydowanie wierzymy w to, że najlepsze rezultaty można osiągnąć poprzez stworzenie pozytywnej atmosfery społecznej, która zawsze wspiera i stymuluje unikalny rozwój każdego człowieka.