Angielski

Krakowska Szkoła Montessori jest miejscem, gdzie język angielski jest wszechobecny. Nie ograniczamy się bowiem jedynie do zajęć dodatkowych, lecz prowadzimy z dziećmi codzienne konwersacje w tymże języku we wszelkich możliwych momentach dnia.

W naszej szkole:

• Wszyscy nauczyciele wczesnej edukacji  biegle władają językiem angielskim
  • W wielu momentach dnia, nasi uczniowie są stymulowani do konwersacji w języku obcym
  • Dla każdego dziecka jest opracowany  indywidualny tok nauki  języka angielskiego
  • Docelowo – w klasach wyższych - język angielski będzie wprowadzony jako język wykładowy
  • Istnieje możliwość konwersacji z native speakers